Про торгову марку Nimbus

Ви доклали чимало зусиль і побудували власний басейн. Дні стали більш щасливими і більш радісними. Кожен день Ви відчуваєте свіжість і бадьорість, яку дарують водні процедури. Що може бути приємніше здійснення мрії?

Але якщо мова заходить про басейн під відкритим небом, то ваше купання і відмінний настрій стають повністю залежними від погоди. Яскраве сонце закривають хмари, тепле повітря змінюється холодним вітром, настає осінь і купальний сезон добігає кінця. І Ви з сумом усвідомлюєте, що доведеться попрощатися зі своїм улюбленим басейном до наступного року. Але і тут ми з радістю допоможемо Вам обдурити суворі дні, запропонувавши спеціальні розсувні павільйони і накриття для басейнів «Nimbus».

Мы обеспечиваем индивидуальный подход к разработке каждого проекта накрытия – Вы сами можете выбирать вариант конструкции (открытый или закрытый павильон, круглый, квадратный или прямоугольный, стационарный или сборный, сдвижной,  асимметричной формы), цветовое решение (прозрачный или цветной поликарбонат), а также площадь покрытия. Весь комплекс работ: замер, изготовление и монтаж павильонов, накрытий, производиться специалистами компании.

4 Істотні переваги замовити павільйон у нас

1

Нашій компанії 8 років!

Саме стільки часу ми знаходимося на ринку виготовлення павільйонів, захисних накриттів і інших додаткових матеріалів для басейнів.

2

Працюємо по всій Україні!

Ми виготовили понад 640 павільйонів і накриттів по всій Україні.

Наша бригада оперативно виконає будь-яке замовлення в будь-якій точці країни.

3

Гарантія якості!

Ми даємо 5-річну гарантію на свою продукцію. Використання висококласних матеріалів і обладнання дозволяє нам будувати якісні об’єкти.

4

Висока швидкість і низька вартість!

Ми є заводом-виробником, що дає можливість формувати досить привабливий прайс-лист. А наші фахівці допоможуть вам у виборі оптимальної моделі та конфігурації басейну а також павільйону для нього!

Як ми працюємо?

1. Визначаємо завдання

1. Визначаємо завдання

Вид і розмір павільйону. Додаткові послуги (накриття)

2. Розраховуємо вартість

2. Розраховуємо вартість

Обладнання і матеріали, фурнітура та монтаж

3. Підписуємо договір

3. Підписуємо договір

Надання технічної документації для замовника і контроль її виконання

4. Виїжджаємо на об'єкт

4. Виїжджаємо на об'єкт

Наша бригада виїжджає до Вас на об’єкт

5. Початок робіт

5. Початок робіт

Виготовлення виробу. Монтаж виробу на об’єкті з підписанням акту прийому передачі

6. Здача проекту

6. Здача проекту

Ви отримуєте готовий павільйон

Залишилися питання?

[contact-form-7 404 "Not Found"]