Басейни

Басейн вже давно припинив вважатися чимось елітарним, в наш час – це просто місце для гарного дозвілля. Споруда басейну це не найпростіша процедура. Доводиться складати і розраховувати різні процеси: проектування котловану, розрахунок фізичних навантажень і безліч інших нюансів.

Ми конструюємо свої басейни, враховуючи побажання клієнта, можливості території виділеної під будівництво, застосовані дизайнерські рішення.

Басейни

Бетонні басейни

Класичний і традиційний. Консервативний, але надійний. Дорогий, але довговічний. Трудомісткий, але міцний. Це про бетонний басейн. До того ж, консервативний в даному випадку не означає закостенілий або непрогресивний, наука і техніка не стоять на місці.

Детальніше

Композитні басейни

Склопластиковий композитний басейн – це цілісна конструкція, виготовлена з сучасних композитних матеріалів. В основі виробництва композитного басейну лежить нашарування полімерів і допоміжних армуючих волокон, в ролі яких можуть виступати скловолокно і карбон.

Детальніше

Басейни, побудовані компанією “Nimbus” в Україні завжди відповідають правилам безпеки. Ми даємо гарантії безпеки під час зведення проекту і також гарантуємо безпеку під час його експлуатації.

Споруда басейну це важливе і відповідальне завдання. Перед початком будівництва обов’язково скласти всю документацію. Це необхідно як для нас, так і для клієнта. Даний документ буде включати в себе всі технічні дані, і побажання клієнта, що дозволить істотно наблизитися до наміченого проекту.

Басейни від компанії “Nimbus” – це те, що дозволить вам весело і безтурботно проводити час на воді. Кваліфіковані фахівці нашої компанії володіють усіма необхідними знаннями та сучасними інструментами. Сотні успішних проектів і щасливих сімей є прямим тому підтвердженням. Наші басейни подарують вам море задоволення.

Залишилися питання?

[contact-form-7 404 "Not Found"]