Бетонні басейни ТМ Nimbus

Класичний і традиційний. Консервативний, але надійний. Вже не такий дорогий як раніше, але довговічний. Трудомісткий, але міцний. Це про бетонний басейн. Причому, консервативний в даному випадку не означає закостенілий або непрогресивний, наука і техніка не стоять на місці. Будівництво бетонних басейнів сьогодні – це активне застосування нових технологій, сучасних матеріалів, передових методів.

Схема басейну Nimbus

Інформація

Висота Ширина
від 1 до 2,5 м від 2,5 до 7 м
Довжина
від 4 до 20 м

Безкоштовна консультація

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Детальніше про бетонні басейни Nimbus

Під час зведення сучасних басейнів чи не найголовніший момент – правильний підбір або будівництво чаші. Сьогодні є кілька різних матеріалів, з яких можна виконати чашу, але класикою вважається все-таки бетонний басейн. Чаша басейну – це простір фантазії і бажань, вона може бути будь-яких форм і розмірів, все залежить від вимог замовника або архітектора-дизайнера. Бетонна конструкція басейну однаково добре зводиться як при будівництві нового будинку, так і при встановленні в уже існуюче приміщення. Але, звичайно, в ідеалі – якщо проект басейну створюється одночасно з проектом будинку.

Тепер кілька слів про бюджет басейну. Важливо розуміти, що вартість будівництва басейну Ви визначаєте самі. Якщо Ви зробите однотипні запити (наприклад, хочу басейн 4×12, чекаю кошторис по факсу) в кілька фірм, що пропонують «будівництво басейну під ключ», то побачите, що кошториси будуть відрізнятися на 50-100%. Тому, правильно оцінити вартість басейну таким способом не вдасться. Ви повинні знати, що різниця цін на однотипне обладнання для басейнів на ринку становить приблизно 5-10%, але, при цьому, якість обладнання різко відрізняється, що сильно вплине на якість Вашого готового басейну.

Галерея бетонних басейнів Nimbus

Залишилися питання?

[contact-form-7 404 "Not Found"]