Павільйон для басейну “Classic”

Павільйон для басейну Nimbus «Clasic» арочної форми дозволяє плавати як під відкритим небом, так і під закритими склепіннями. Купити накриття для басейну мотивують ряд його переваг і властивостей. Дана модель стійка як до лютих морозів, так і до аномальної спеки. Басейн безслідно переносить вплив на нього хімічних речовин. Накриття для басейну надійно оберігає від впливу ультрафіолетових випромінювань. Електростатичне розпилення надає конструкції антикорозійні властивості. Купити павільйон для басейну в Україні змушують також холодна зима і спекотне літо, властиві для нашого регіону.

Павільйон «Classic»

Захист від дощів і граду

Захист від дощів і граду

3 роки гарантії на павільйон

3 роки гарантії на павільйон

Захист від шкідливих УФ-променів

Захист від шкідливих УФ-променів

Інформація

Висота Ширина
від 1 до 2,8 м від 2,5 до 20 м
Довжина
от 2 до 8 м

Безкоштовна консультація

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Детальніше про павільйон “Classic”

Павільйон для басейну Nimbus «Classic» може бути декількох видів залежно від цілей, у яких ви збираєтеся його використовувати. Накриття для басейну малих розмірів підійде, у випадку якщо ви бажаєте використовувати його для захисту своєї водойми від сміття, опадів, шкідливих ультрафіолетових променів. Якщо ж ви хочете купити накриття для басейну для створення багатофункціонального комплексу водного відпочинку вам варто зупинити свій вибір на павільйоні великих розмірів.

Павільйон для басейну Nimbus «Classic» – це повна відсутність проблем при експлуатації, розумна ціна і багато позитивних емоцій.

Галерея павільйону “Classic”

Залишилися питання?

[contact-form-7 404 "Not Found"]