Павільйони

Якщо ви є щасливим володарем приватного будинку або дачної ділянки, то для повного задоволення вам необхідний і басейн. А якщо ваш басейн обладнаний ще й розкішним павільйоном, то це буде незаперечною перевагою. Павільйон для басейну буде надійно захищати вашу водойму від небажаного сміття і атмосферних опадів. Наша компанія вже п’ять років зводить павільйони для басейнів. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід.

Павільйони

Павильон «Classic»

Высота – от 1,0 до 2,8 м.

Ширина – от 2,0 до 8,0 м.

Длина – от 2,5 до 20 м.

Подробней

Павильон «Caliber»

Высота – от 0,7 до 1,4 м.

Ширина – от 2,5 до 7 м.

Длина – от 4 до 20 м.

Подробней

Павильон «Elegans»

Высота – от 2,0 до 2,85 м.

Ширина – от 2,5 до 7 м.

Длина – от 4 до 20 м.

Подробней

Павільйон «Prestige»

Висота – від 1,8 до 2,85 м

Ширина – від 2,5 до 7 м

Довжина – від 4 до 20 м

Детальніше

Павільйон «Exclusive»

Висота – від 1 до 2,5 м

Ширина – від 2,5 до 7 м

Довжина – від 4 до 20 м

Детальніше

Батутне покриття

Ширина – від 1,0 м

Довжина – від 1,0 м

Детальніше

Різновиди павільйонів для басейну

Накриття для басейнів діляться на два види:

  • малогабаритні
  • крупногабаритні

Малогабаритний павільйон дозволить вам зберегти вашу водойму недоторканою від впливу навколишнього середовища. Під час відпочинку на воді ви просто розсовуєте його віконниці і насолоджуєтеся теплою і підбадьорливою водою. У прекрасну погоду ви зможе плавати під відкритим небом, насолоджуючись теплими і ласкавими сонячними променями. У разі негоди ви просто зрушуєте віконниці накриття і залишаєтеся недоторканими від опадів і небажаних ультрафіолетових променів. Також після експлуатації басейну корисним буде закрити віконниці накриття. Якщо підвести підсумок, то перевагами павільйону для басейну є:

  • Безпека – купити накритий павільйон стане правильним рішенням для батьків з маленькими дітьми, таким чином, вони зможуть убезпечити своє чадо від нещасних випадків на воді.
  • Чистота – закритий павільйон не допускає небажаного сміття, тим самим можна заощадити на його чищенні.
  • Сезонність – взимку павільйон витримає великі снігові опади.

Крупногабаритний павільйон виконає всі функції малогабаритного. Але також додасть свої незаперечні переваги перед ним. Якщо ви бажаєте перетворити свою водойму в розкішний розважальний комплекс, купити павільйон для басейну великих розмірів – це вірне рішення. Подібне накриття також зможе захистити ваш басейн від сміття, непогоди і стати запорукою безпеки. Але також це ще й великий розкішний навіс, перебуваючи під яким ви зможете всіляко урізноманітнити свій відпочинок. Під таким навісом сезон купання не буде залежати від пори року, а триватиме нескінченно. Купивши такий павільйон, ви отримуєте практично окремий будиночок з басейном, перебуваючи в якому, ви зможете розташуватися як в самому басейні, так і поруч з ним, не виходячи з-під навісу.

Залишилися питання?

[contact-form-7 404 "Not Found"]